Viskas apie viską

misraine sachalinas 1

Sveiki,

Pastebėjus, kad yra noras diskutuoti visomis temomis vienoje skiltyje – tokia ir padariau.

Komentuokite čia viską apie viską. 🙂

 

126 mintys apie “Viskas apie viską

 1. Maciulaitis ziema dirba kaip gelbetojas,keleta gaisru laiku pastebejo.

 2. Jei negautų atlyginimo, nusisuktų nuo gaisro? Kiekvieno žmogaus pareiga, jei matai nelaimę, pranešti ir veikti.Tą daro visi normalūs žmonės.

 3. Kltas sodininkas

  Mačiulaitis labai daug prisideda prie saugios kaiminystės. Jis visus sodininkus pažysta žlno kiekvieno bėdas

  • tai jau tikrai taip pazista, kad apart plektu ir smeizimo nieko nemato ir uz ka jam mokami pinigai…. jam tik konteineryje tupeti…

 4. Kltas sodininkas

  Iždininkas labai daug prisideda prie saugios kaiminystės. Jis visus sodininkus pažysta žlno kiekvieno bėdas

 5. Saugi kaimynystė

  Saugi kaimynystė yra gyventojų elgesio būdas – kai stebima aplinka, bendraujama su kaimynais, keičiamasi informacija, reaguojama į įtartinų asmenų pasirodymus sodų teritorijoje , budima vakarais ar kitu laiku ir pan. Atrodo, kad Mačiulaitis niekad nėra dalyvavęs saugios kaimynystės organizuojamuose budėjimuose.O jei kuo nors prisideda prie saugios kaimynystės, tai tik sveikintina. Bet tai niekaip nėra susiję su apmokamu darbu. Sodininkų bendrijoje yra ne vienas gyventojas, kuris aktyviai dalyvauja saugios kaimynystės veikloje-žymiai aktyviau, negu iždininkas. Be to, kai kurie saugios kaimynystės dalyviai ne tik aukoja tam savo laisvą asmeninį laiką, bet ir patiria išlaidų ( automobilio kuro sanaudos budint bendrijoje ), bet už tai negauna jokio užmokesčio ir jiems nekompensuojamos jokios patirtos išlaidos.

 6. Sodo darbai vasarį

  02/07/2014

  Vasario mėnesis vis dar ramybės periodas sode, tačiau net ir šiuo metu yra darbų, kurios būtina atlikti.
  Šaltą ir kupiną sniego vasarį reiki sulaikyti sniegą, jį nukratyti nuo šakelių, sumindžioti vaismedžių šaknų vainiko plote. Tačiau šiemet sniego nedaug, o orai neprognozuojami. Todėl ypač jauniems sodinukams reiktu skirti daugiau dėmesio, patikrinti ar pakankamo storio mulčas, ar užtenka apsaugos nuo graužikų, pelių ir zuikių.
  Vasario mėnesio pabaigoje, atšilus orams, tinkamas metas pradėti genėti vaiskrūmius. Kai kada reikia nupjauti storas vaismedžių šakas, o kad pjaunamos šakos nenulūžtų, spaudžiamos svorio, jas patariama pjauti nuo galo, dalimis ir vis labiau artėjant prie kamieno. Storąją šaką pjaudami paskutinįjį kartą, ją iš pradžių įpjaukite iš apačios, o baikite pjauti iš viršaus. Kuo arčiau kamieno nupjausite storą šaką, tuo greičiau užgis žaizda.
  Nupjautą vietą sutepkite sodo tepalu. Šviežioje nuopjovoje gana dažnai apsigyvena augalų kenkėjai ir įvairių ligų sukėlėjai, todėl ją būtina užtepti sodo tepalu ar aliejiniais dažais.
  Į sodo tepalą patariama įpilti kokios nors rūšies fungicido. Jei nuopjovą užtepsite aliejiniais dažais, ją pirmiausia praplaukite 5 % vario sulfato tirpalu, leiskite apdžiūti. Jei taip apdirbsite nuopjovas, sodo augalus apsaugosite nuo grybinių ligų.

 7. Kas gudresnis už trečioką

  Praėjo 50 kalendorinių dienelių po mano skambučio SB Šatijai pirmininkui ponui Juozui,
  kuriam skambinau ir klausiau dėl gatvių lentelių gamybos.
  Manyčiau, kad mūsų Juozą užpustė, bet kad nėra sniego.
  Ale tai va klausimas – ką tada veikia mūsų Juozukas sodų bendrijoje?
  Na, narsuoliai, kas galite atsakyti?

 8. Sodininkas St.

  Aš manau kad Juozukas kaip ir M.Kęstutis žiemos laiku atostogauja.

 9. Aš manau, kad jau reikia Šatimaidano. Vienas neaiškų ką veikia, kitas irgi neaiškų ką veikia. o pinigelius gauna.

 10. Ir aš galvoju, kad reikia su Juozuku pakalbėti,
  Kad plačiau pažvelgtų į savo posta.
  Nes kitaip ŠatiMaidanas neišvengiamai.

 11. Sugrįž K.Mačiulaitis ir Č.Pinjoraitis.Gal geresnė tvarka bus…..

 12. Kltas sodininkas

  Mačiulaitis visus vamzdžius parduos bačką jau anksčiau privatizavo.

 13. Galima sugražinti į valdžią bet ką. Tai sodininkų sprendimas. Tik nereikėtų į valdžią grąžinti tų, kurie linkę sukčiauti ir apgaudinėti tuos pačius sodininkus. Tie, kurie rašo, kad nėra tvarkos, gal galėtų konkrečiai pasakyti,kokios tvarkos jiems nepakanka? Iš anksčiau palikta netvarka su gatvių pavadinimais ir namų numeracija neišsisprendžia per vieną savaitę.

 14. Sveiki mieli sodininkai ir visi kas lankosi siuose soduose, o butent s/b satijai. As turiu soda sioje sodu bendrijoje jau keleri metai, mano kaimynai super geri ko negaleciau pasakyti apie kitus sode nuolatos gyvenancius zmones kaip pavyzdziui eks…pirmininkas Ceslovas Pijokaitis…atsiprasau… Pijoraitis…buves seniunaitis…Turbut visi zino sita zmogu kaip buvusi nesazininga pirmininka, kuris tiesiog buvo nuverstas nuo savo sosto… ir dabar dar geriau nusikalteli, nes jis kartu su dviem sebrais atejo i svetima sklypa primuse zmogu ir susparde to zmogaus suniukus…antzmogiska ar ne taip?, o zmogus metuose…bet ar tai svarbu, neva jam ir jo sebrams trukde lojantys suniukai, na ka padarysi kai apsvaigsti tai ir nebaisu niekas. Del sio ivykio iskelta baudziamoji byla, pagaliau, atejo atpildas ir Ceslovui… tik gaila tu zmoniu ir gyvuneliu…

 15. Vat tau ir saugi kaiminyste, jau tokia saugi, kad nera saugesniu. Uzjauciu zmones nukentejusius nuo vandalu turi ateiti jiems atpildas su kaupu. Suprantu labai puikiai ne vienas toks sode yra kaip pavyzdziui Pavelas Giniunas buves Rubensteinas ar kaip ten ji nes kiek zinoma jau trecia pavarde pas ji,visa gatve engia platus-nepravaziuoja

 16. Sveiki sodiečiai. Gal aplink sodus ar netolimame atstume yra kur galima gauti nebrangiai juodzemio?

 17. Sveiki, norim pirkt namą Jūsų sodu bendrijoje domina klausimas apie vietinę kanalizaciją ir vandentiekį kokia jų būklė ar neiškyla kokių problemų su ja? Ačiū už atsakymus.

 18. Sodininkas-daržininkas

  Vietinė kanalizacija- tai individualūs nuotekų valymo įrenginiai. Tai realiausias tos problemos sprendimas.
  Kas turi tik išgriebimo duobę, teoriškai , ko gero, dažniausiai yra gamtos teršėjas. Išskyrus tuos atvejus, kai sąžiningai reikiamu laiku samdo asenizacinę mašiną nuotekų išsiurbimui ir išvežimui.Šeima per mėnesį sunaudoja pvz.8 m3 vandens, tai tiek turėtų per mėnesį ir išvežti nuotekų.
  Dalis sodininkų ( kurių sklypai yra Lapių miestelio pašonėje ) yra prisijungę prie centralizuotos nuotekų sistemos. Bet, reikia pasakyti, kol kas ne visuomet tam yra galimybės.

 19. Laba diena,

  Kokiu būdu galima išpirkti žeme kuri yra valstybinė?

 20. sodininkas.as

  Aplinkosaugininkai ruošia „gėdos žemėlapį“

  2015 m. balandžio 13 d. 18:59

  Aplinkosaugininkai pirmadienį visoje Lietuvoje surengė reidą, kurio metu tikrino, ar nėra neteisėtai užtvertos vandens telkinių pakrantės.

  Aplinkos ministerijos viceministras Algirdas Genevičius „Žinių radijui“ nurodė, kad šiuo metu ruošiamasi sudaryti žemėlapį, kuriame bus sužymėtos visos vadinamosios gėdos tvoros.

  „Tai bus žemėlapis tvorų, užterštų teritorijų, pramoninių teritorijų, kurios turi sąsają prie vandens. (…) Padarysime žemėlapius, suregistruosime tas teritorijas, kurios mums kelia rūpestį. Padarysime didelį darbą ne tik registruodami, bet kad būtų visa tai sutvarkyta ir išgyvendinta, niekaip kitaip“,- laidoje „Aktualioji valanda“ sakė A. Genevičius.

  Jis patvirtino, kad žemėlapiai bus prieinami kiekvienam žmogui:

  „Tai bus vieši žemėlapiai, kad žmonės žinotų, jog jis gyvena greta kažkokios gražios vietos arba tas šiukšlintojas, teršėjas, kad jam irgi būtų gėda. Šitoks viešumas, kada akivaizdžiai parodoma, kur žmogus gali pasitaisyti ir nereikia kažkokių didelių išlaidų, tai yra geras dalykas. Tik viešumas gali padėti mums susitvarkyti per laiko atkarpą ir neteršti gamtos“,- sakė A. Genevičius.

  Pilietiški lietuviai, pamatę nelegalias tvoras prie vandens telkinių, galės kreiptis į aplinkosaugininkus, kurie šias vietas įtrauks į minėtą žemėlapį.

  Visą laidos „Aktualioji valanda“ įrašą klausykite čia.

  http://.lt/aplinkosauga_is_arti/aplinkosaugininkai-ruosia-gedos-zemelapi.

 21. Sode kameros sustatytos.

 22. Sodininkas-daržininkas

  Stebėjimo kamerų paskirtis-saugumo ir tvarkos klausimai. Stebėjimas nebūtinai turi būti nuolatinis, apimantis ištisinį stebėjimą visą parą- tam nėra būtinybės. Kartais pakanka tik peržiūrėti įrašą.

 23. sveiki,
  taip yra pastatytos vaizdo stebėjimo kameros, 2015-05-10 bus pastatyti ir įspėjamieji ženklai.
  1 prie rūšiuotų konteinerių zonos
  2 prie pagrindinio įvažiavimo
  3 prie susirinkimų salės
  Kameros veikia tiek dieną tiek naktį, tačiau veikimas nėra nuolatinis, įrašas daromas kai sureguojama į judesį. Esantat butinybei galima peržiūrėti įrašą nustatyti tvarkos nesilaikančius asmenis, vagis, automobilių numerius ir t.t. šią medžiagą perduoti teisėsaugos institucijoms tolimesniems veiksmams.
  Vaizdo stebėjimo lauke nėra privačios nuosavybės, stebimi plotai yra bendro naudojimo.
  Paskirtis bendras saugumas ir tvarka.
  Kameros puikiai veikia tiek diena tiek nakti.

 24. Kodel neisveza plastmases, stiklo ir popieriaus konteineriu? Jau antra savaite kaip pilnas

 25. Sodininkas-daržininkas

  Apsileidusi Kauno švara- tiek žinių ( todėl ir neišveža).

 26. Anksciau Kestas siuksles priziurejo tai ir del pilnu varpeliu pranesdavo svarai, o dabar nezinia kas rupinasi.

 27. Sodininkas-daržininkas

  Rupinamasi,Ceslovai, rupinamasi. O Svara visuomet nerodo didelio noro issivezti varpeliu…

 28. Laba diena norėjau paklausti dėl bendro naudojimo konteinerio sodininkams atvykstantiems tik savaitgaliais sezono metu, buvo susirinkime žadėta pastatyti tokį konteinerį bet taip ir liko tik pažadais, juk tam ir vaizdo stebėjimo kameras toje vietoje įrengėme…

 29. Jokių aptvarų ir jokių konteinerių sode nebus,šiukšlės individualus kiekvieno sodininko reikalas.Baigėsi kolektyvinė šiukšlininkystė.Kameros stebi pažeidėjus ir šiukšlintojus.

 30. taip stebi, kad greit nei praeisim nei pravažiuosim pro šiukšles. atseit dabar labai ” geras vaizdelis”.Kažkodėl didelį konteinerį sugebėdavo išvežt. Vasariniai sodininkai tuoj mišką šiukšlėm užvers.

 31. vasariniai sodininkai, jei gyvena nuolat, turi sudaryti sutartį su Švara dėl individualių konteinerių. Jei šiukšlina miške ir, jei įklius, gaus normalią baudą.

 32. Kas žino kaip bus su šiukšlių išvežimu?

 33. “Švaros” darbuotojas paaiškino, kad šiukšlės nevežamos, nes nebarstytos gatvės ir neįvažiuoja mašina. Tai kyla klausimas kaip veikia pirmininkas?
  Jei bus pabarstyta, tai ketvirtadienį išveš viską !

 34. whoah this blog is excellent i really like studying your articles.
  Keep up the good work! You already know, a lot of people are looking round for this information, you could aid them greatly.

 35. site link
  free romance movies 123movies – war movies, watch free action movies

Parašykite komentarą

Vardas *
El. pašto adresas *
Interneto puslapis