Pranešimas

Dėl objektyvių priežasčių (nebuvo kam) gana ilgą laiko tarpą sodininkų bendrijos svetainė www.sbsatijai.lt nebuvo atnaujinama, papildoma. Svetainė užregistruota, kaip vienintelė oficiali SB”Šatijai” informacijos priemonė virtualioje erdvėje. Visa joje talpinama informacija yra oficiali ir teisėta. Už jos patikimumą yra atsakinga bendrijos valdyba, jos pirmininkas ir svetainės administratorius . Visos kitos panašiu pavadinimu sukurtos svetainės yra privačios ir neteisėtos, įkurtos( ar kuriamos) negavus nei bendrijos narių susirinkimo, nei valdybos sutikimo ir jokiu būdu neatspindi SB”Šatijai” valdybos pozicijos bei sodininkų bendrijos gyvenimo realijų.

Skaitykite, rašykite ir komentuokite! Kaip ir anksčiau reikalingas žmogus, galintis ir norintis redaguoti mūsų svetainę.

Viena mintis apie “Pranešimas

  1. Esu dėkinga, kad mūsų S/B taip anksti ryte nuvalomos gatvės ir gali gyventojai be kliūčių nuvykti į darbą. Tuo negali pasidžiaugti nei Lapių,nei Kauno m. gyventojai.Sėkmės pirmininkui ir valdybai, tikiu,kad ir ateityje gelbėsit mus nuo žiemos išdaigų. Nors pati dabar mažai važinėju, bet džiaugiusi už kitus. Dėkoju tam nepažįstamam žmogui, kuris taip kruopščiai nuvalo snieguotas gatves. Valio!

Parašykite komentarą

Vardas *
El. pašto adresas *
Interneto puslapis